Beschrijving
Ontdek de complete verzorgingsset van Billiesbox: een stijlvolle box met 12 wasbare babydoekjes en een flesje lavendel geurlotion. Alles wat je nodig hebt voor een zachte, duurzame en praktische verzorging van je kleintje, in één set.
De billendoekjes zijn gemaakt met oog voor comfort én gebruiksgemak. Dankzij de combinatie van bamboe/katoen aan de ene kant zijn ze sterk absorberend, terwijl de microvezelzijde heerlijk zacht aanvoelt op de gevoelige babyhuid. Perfect voor de billen van pasgeboren baby’s, maar ook ideaal voor het schoonmaken van handjes en snoetjes.
De bijgeleverde lotion is speciaal ontwikkeld voor de tere huid van baby’s en kinderen. De formule is vrij van parabenen, alcohol, kleurstoffen, synthetische conserveermiddelen en zeep, waardoor je met een gerust hart kunt verzorgen. De subtiele lavendelgeur zorgt bovendien voor een rustgevend moment tijdens het verschonen.
Met Billiesbox kies je bewust voor een duurzaam alternatief voor wegwerpdoekjes. Je vermindert afval én bespaart op de lange termijn aanzienlijk in kosten, prettig voor zowel het milieu als je portemonnee. De sets zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren en geuren, en kunnen eenvoudig worden uitgebreid met extra doekjes.
- Inhoud box: 12 doekjes en Lavendel geurlotion
- De box met Lavendel lotion is ook in het blauw verkrijgbaar
- Doekjes: bamboe/katoen aan de ene kant, microvezel aan de andere kant
- Afmeting doekjes: 13 x 16 cm
- Inhoud geurlotion: 150 ml
- Verkrijgbaar van Billiesbox:
- Wasbare Billendoekjes – Full Kit met Lotion en Wetbag – Box Lavendel
- Wasbare Billendoekjes – Full Kit met Lotion en Wetbag – Box Kamille
- Wasbare Billendoekjes met Lotion – Box Blauw Lavendel
- Wasbare Billendoekjes met Lotion – Box Blauw Kamille
- Wasbare Billendoekjes met Lotion – Box Wit Lavendel
- Wasbare Billendoekjes met Lotion – Box Wit Kamille
- Wasbare Billendoekjes Geel – 6 stuks
- Wasbare Billendoekjes Paars – 6 stuks
- Wasbare Snoetendoekjes Mint – 6 stuks
- Verschoningsspray – Lavendel Lotion 150 ml
- Verschoningsspray – Kamille Lotion 150 ml
- Plastic Box – Wit Groot Model
Wijze van gebruik
Was de doekjes vóór het eerste gebruik, zodat ze goed vocht opnemen. Maak de doekjes daarna licht vochtig met water en leg ze in de doos. Bij het verschonen spray je de lotion 2 à 3 keer op een doekje – daarna is het klaar voor gebruik.
Vuile doekjes kun je meewassen met handdoeken, beddengoed of wasbare luiers op maximaal 60 °C. De opbergbox is geschikt voor de vaatwasser.
Tip: wanneer je zowel de witte als de blauwe Billiesbox aanschaft kan je één als ‘schone’ box gebruiken en de ander als de box waar je de vuile doekjes in doet. Of bestel de extra witte grote box erbij.
Ingrediënten Lavendel Lotion
Aqua, Glycerin (bindmiddel en verzorgend, plantaardig), Polyglyceryl-10 Laurate (bindmiddel), Sodium Anisate (zorgt voor stabiliteit van de lotion, afkomstig van venkel), Sodium Levulinate (zorgt ook voor stabiliteit van de lotion, afkomstig van maïs), Lavandula Angustifolia Oil (olie van lavendel), Citric Acid (citroenzuur, natuurlijk conserveermiddel), Coco-Glucoside (emulgator), Glyceryl Oleate (verzorgend ingrediënt)
Bekijk onze producten op onze socials!
@purestart 𝐀𝐥𝐥𝐞 𝐁𝐢𝐥𝐥𝐢𝐞𝐬𝐁𝐨𝐱 𝐰𝐚𝐬𝐛𝐚𝐫𝐞 𝐛𝐢𝐥𝐥𝐞𝐧𝐝𝐨𝐞𝐤𝐣𝐞𝐬 💛💜 In deze video zie je de verschillende BilliesBox varianten voor ouders die bewust kiezen. Want wie nadenkt over wat het beste is voor zijn baby, kiest niet alleen voor gemak. Je kiest voor zachtheid, hergebruik en minder afval. Voor een milde verzorging van de babyhuid én een duurzamere wereld 🌍 𝗜𝗻 𝗱𝗲𝘇𝗲 𝘃𝗶𝗱𝗲𝗼: • Billiesbox | Full kit kamille met doekjes, spray en wetbag (wit) • Billiesbox | Full kit lavendel met doekjes, spray en wetbag (wit) • Billiesbox | Kamille (wit & blauw) • Billiesbox | Lavendel (wit & blauw) • Billiesbox | Groot model (wit) ➡️ Ontdek alles van BilliesBox op purestart.nl


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.