Beschrijving
Dit natuurlijk wasmiddel van INCIA is een milieuvriendelijke keuze voor zowel witte als gekleurde was. Het vloeibare wasmiddel bevat geen synthetische kleur- of geurstoffen en is daardoor bijzonder geschikt voor mensen met een gevoelige huid. Reguliere wasmiddelen bevatten vaak chemische ingrediënten die irritaties kunnen veroorzaken. Daarom gebruikt INCIA uitsluitend natuurlijke bestanddelen. Het resultaat is een veilig, hypoallergeen en uiterst mild vloeibaar wasmiddel dat huidirritatie en jeuk voorkomt. Perfect voor baby’s, mensen met eczeem en iedereen met een gevoelige huid.
De reinigende werking van dit wasmiddel komt van kokoszeep, een van de sterkste natuurlijke zepen. Deze bevat laurine-, caprine- en caprylzuur – natuurlijke vetzuren die bacteriën, virussen en schimmels bestrijden. Zo wordt je was niet alleen schoon, maar ook hygiënisch fris. Voor extra reinigingskracht wordt kokoszeep gecombineerd met sodium carbonaat. Daarnaast zorgt sodium citraat ervoor dat kalk uit het water wordt verwijderd, wat fungeert als een natuurlijke wasverzachter. Alle producten van INCIA zijn dierproefvrij en vrij van schadelijke stoffen.
- Natuurlijk vloeibaar wasmiddel
- Op basis van kokoszeep
- Voor witte en gekleurde was
- Geschikt voor o.a. katoen, wol, zijde, denim etc.
- Hypo-allergeen en dermatologisch getest
- Geurvrij
- Fles 750 ml
- Geschikt voor ongeveer 25 wasbeurten
- Gemaakt in Turkije
Ingrediënten
Water, >30% op plant gebaseerde zeep (Kokoszeep),Natriumcarbonaat, Natriumcitraat, Glycerine.
INCIA
INCIA is van oorsprong een Turks merk. Het werd in 2016 opgericht als antwoord op de reguliere behandeling van eczeem. De oprichter van INCIA had hier geen vertrouwen in en zocht natuurlijke alternatieven.
En met succes! Natuurlijke producten bleken goed te werken tegen eczeem. Deze werden de basis voor de rest van het merk. Inmiddels bestaat de productenreeks uit verzorgingsproducten, babyproducten, zeep en schoonmaakmiddelen.
Het gehele assortiment van INCIA draagt bij aan een duurzame leefstijl. Daarnaast is elk product parfumvrij, vrij van schadelijke stoffen en mild voor de huid. INCIA is daarom heel geschikt voor de gevoelige en droge huid, en de verzorging van baby’s.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.