Beschrijving
Dit vloeibaar vaatwasmiddel reinigt de vaat effectief. Het wast, ontvet en geeft glans aan je vaat.
- Geconcentreerde formule
- Met biologische essentiële olie van sinaasappel
- Parfumvrij
- Tot 100 wasbeurten
- Inhoud: 1 liter
- Gerecyclede fles
- Gemaakt in Frankrijk
Gebruiksaanwijzing
De fles goed schudden voor elk gebruik. Per vaatwasmachine één keer indrukken (ongeveer 10 ml) in het hiervoor bestemde bakje, voor een erg vervuilde vaatwas of voor gebruik met kalkrijk water best twee keer indrukken. Voor het beste resultaat: regel de temperatuur op 60°C en gebruik het spoelmiddel van Ecodoo.
Ingrediënten
<5% Niet-ionogene oppervlakte-actieve stoffen, amfotere oppervlakte actieve stof, essentiele olie van citrus sinensis (sinaasappel)*, limoneen. Bevat ook: water, oplosmiddelen, zuurteregelaars, emolienten, verdikkingsmiddelen, sekwestreermiddelen, antiredepositiemiddelen, zout, denatureringsmiddelen. *0,25% van de ingrediënten zijn afkomstig van ecologische landbouw, 99,7% van de ingrediënten zijn natuurlijk.
Over het merk Ecodoo
Ecodoo is een Frans merk gespecialiseerd in ecologische huishoud- en schoonmaakproducten die sinds het midden van de jaren ’80 op de markt zijn. Het merk richt zich op consumenten die hun leefomgeving schoon willen houden zonder schadelijke chemicaliën en met minimale impact op het milieu.











